Okunma

Cisco HD Kamera İşine Girdi


08 Eylül 2009 Salı 13:14
Cisco HD Kamera İşine Girdi

Elinizden daha büyük değil. Oldukça hafif, ergonomik ve HD video çekiyor. Daha da ilginç olanı ise, bu ürünün Cisco markasını taşıması. Ağ donanımları konusunda uzman olan Cisco sonunda tüketici elektroniğe de el attı.

Flip UltraHD (107×55,6×29,7 mm) ve Flip MinoHD (100 x 50 x 16 mm) adlı cihazlar 720p çözünürlüğünde 60 dakika kayıt yapabiliyor. 2 ve 1.5 inç büyüklüklerinde LCD ekranlara sahip olan bu ürünler 4 ve 8 Gbyte kapasiteleri ile donatılmış. Pil durumunda 2.5 saat çalışabilen bu ürünler üzerinde bulunan USB arabiriminden şarj oluyorlar.

 

Çek ve anında Internet ortamına aktar. Cisco, aktarma derdi ile uğraşmak istemeyen kullanıcılar için Flip serisini tanıttı.

 

Bu ürünleri kullanmak oldukça kolay. Buna ek olarak çekilen videoları bilgisayara aktarmak benzer ürünlerle kıyasla daha basit. Flip serisi kameralar, FlipShare adlı bir yazılıma sahip. Bu yazılım sayesinde çekilen videolar işlenebiliyor. İsteyen kullanıcılar videoları direkt olarak e-posta’ya aktarabiliyor. FlipShare aynı zamanda Youtube ve MySpace sitelerine direkt olarak bağlantı kuruyor.

:: Cisco’nun bu ürünlerini beğendiniz mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cisco HD Kamera İşine Girdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cisco HD Kamera İşine Girdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cisco HD Kamera İşine Girdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "