Okunma

Çocuklar Süpercan’ı Çok Sevdi


20 Aralık 2011 Salı 16:28
Çocuklar Süpercan’ı Çok Sevdi

Türk Telekom İnteraktif Pazarlama Müdürü Özleyiş Pamir, Türk kahramanı Süpercan‘ın dijital dünyada bir fenomene dönüştüğünü söylüyor.

Oyun, uzaydan gelerek ağaçları kesen ve dünyayı felakete sürüklemeye hazırlanan bir robot ordusuna karşı Süpercan heyecan dolu maceralara atılıyor.  Süpercan’ın kritik anlarında yardıma Örümcek Adam, Hulk, Wolverine ve Iron Man gibi Marvel süper kahramanları yetişiyor.

Ailelerden olumlu tepkiler aldıklarını kaydeden Pamir, Süpercan‘ın ülkemizin kendi manevi ve kültürel değerlerinden beslendiği için toplumda kabul gördüğünü belirtiyor. Çocukların hayalindeki kahramanlara özendiklerini ifade eden Pamir, onların dünyasında Süpercan‘ın empati kuracakları yerel bir dost ve dünya sorunlarına, dostları ile birlikte çare arayacağı bir kahraman olacağını dile getiriyor.

Pamir, Süpercan’la çocukların katılım sağlayacakları hatta üretici olacakları bir dünyada özgüvenle büyümelerini hedeflediklerini söylüyor. Oyunun içeriğinin, çocuklara verdiği mesajın özenti olmadığını anlatan Pamir, “Süpercan’ın Türkiye’ye hizmet etmesi en büyük dileğimiz. Türkiye’de bir oyun ve çizgi film endüstrisini tetiklemesini, girişimcilere fırsatlar oluşturmasını, ülkemizden üretimlerin yapılmasını ve yatırımcıların dikkatini çekip yeni projelere kapı aralamasını istiyoruz.

:: Süpercan oyununu beğendiniz mi?

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Çocuklar Süpercan’ı Çok Sevdi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Fazla soze gerek yok. super can

" Çocuklar Süpercan’ı Çok Sevdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çocuklar Süpercan’ı Çok Sevdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çocuklar Süpercan’ı Çok Sevdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "