Okunma

DS’in Yeni Macerası Resmen Açıklandı


09 Ağustos 2011 Salı 10:30
DS’in Yeni Macerası Resmen Açıklandı

Oyun dünyasında son bir kaç gündür, Call of Duty: Modern Warfare 3‘ün DS‘e çıkarılıp çıkarılmayacağı konuşuluyordu. Bugün n-Space tarafından yapılan bir açıklamayla, oyun dünyasının merak ettiği bu sorunun da cevabı verilmiş oldu. Şirket tarafından yapılan açıklamada, oyunun isminin Call of Duty: Modern Warfare 3: Defiance olacağı belirtildi.

 DS’e Var 3DS’e Yok

Bununla birlikte oyunun 3DS‘e çıkmayacak olması en azından şu ana kadar bu yönde bir açıklamanın bulunmaması, tam bir hayal kırıklığı olarak nitelendiriliyor. 3DS kullanıcılarının bunun sorumlusu olarak n-Space‘yi görüp bu şirketi suçlaması üzerine, n-Space, Facebook’taki resmi sayfasından bir açıklama yaparak,”Herkesin anlaması gereken bir şey var. O da, Nintendo bizden oyunu DS‘e uyarlamamızı istedi ve bizde bu isteğini yerine getireceğiz.” Dedi.

Treyarch‘da geçtiğimiz hafta bir açıklama yaparak, Modern Warfare 3’ün Wii ile birlikte, PC, PS3 ve X360 konsollarına Kasım ayı içerisinde çıkarılacağını duyurmuştu.

:: Oyunun 3DS’e çıkmamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?
yazarUğur Tufan

Oyun ve teknoloji dünyasını yakından takip eden Uğur, yakaladığı haberleri SDN okuyucularıyla paylaşmaktan keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" DS’in Yeni Macerası Resmen Açıklandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere DS’in Yeni Macerası Resmen Açıklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda DS’in Yeni Macerası Resmen Açıklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "