Okunma

Çok Konuşun Az ödeyin


15 Ekim 2010 Cuma 10:59
Çok Konuşun Az ödeyin

Avea’nın yeni 39’luk Tarifesi kapsamında numarasıyla Avea’ya gelen bireysel faturalı müşteriler, sadece 39TL’ye tam 600 dakika her yöne konuşurken, Avealılarla da tam 3000 dakika ücretsiz konuşma ayrıcalığına sahip oluyor (Öncelikli Maç Bileti Alma Fırsatı!).

 

Bu tarife kendisinden çok söz ettirecek.

 

Avea’nın sunduğu cazip teklifleriyle hem rakiplerini şaşırtmaya devam ettiğini, hem de müşterilerine Avealı olmanın avantajlarını yaşattığını belirten Avea Bireysel Pazarlama Direktörü Dehşan Ertürk;  

“Halkımızın, fatura derdi olmaksızın dilediğince konuşabilme ihtiyaçlarını karşılayacak tarifeler beklentisi içinde olduğunu yaptığımız araştırmalarda gördük.. Gerçekleştirdiğimiz müşteri testleri; Avea’lıların da diğer operatör müşterilerinin de böyle bir hizmet için gönül rahatlığıyla ödeyebileceklerini belirttikleri aylık ücretin 39 lira seviyesinde olduğunu ortaya çıkarttı. Biz de cep telefonu kullanan herkese; istedikleri tarifeyi istedikleri aylık ücret ile sağlamayı her zaman olduğu gibi görev edindik. Müşterisinin sesine en çok kulak veren operatör olarak, bundan sonra da müşterilerimizi heyecanlandıracak yepyeni tekliflerlerle sektörümüzde fark yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

:: Cep telefonu faturanız, ayda ortalama ne kadar geliyor?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çok Konuşun Az ödeyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çok Konuşun Az ödeyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çok Konuşun Az ödeyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "