Okunma

Çok Özel Bir Tarayıcı: ZAC


10 Ekim 2008 Cuma 15:20
Çok Özel Bir Tarayıcı: ZAC

İnternet her ne kadar hepimizin sosyal hayatını bir parça gerçekten sanala kaydırsa da, bu sıkıntının çok daha fazlasını henüz küçücükken yaşayan ve hayatını bu şekilde geçiren çok özel çocuklar da var. Otizm belirtileri gösteren ve sosyalleşmek, aileleri de dahil diğer insanlarla iletişim kurmak ve konsantrasyon sorunları yaşayan bu çocuklara yönelik geliştirilen ZAC Browser (Zone for Autistic Children), küçük yaştaki çocuklar için harika bir uygulama olmasının yanı sıra, otistik çocukların da eğlenerek kullanabileceği özel bir web tarayıcısı.

Çocuklar İçin İnternet

Cıvıl cıvıl bir ekranda açılan ZAC, akvaryumdaki beş ana bölümde çocuklara yönelik video klipler, oyunlar, müzik, sesli ve görüntülü hikayeler sunuyor. Windows işletim sistemi ile kullanılabilen tarayıcıyı herhangi bir kurulum işlemi olmaksızın doğrudan indirip kullanmak için buraya tıklayın.

:: Tarayıcıyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : ZAC Browser
Yazan : Erhan Kahraman
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çok Özel Bir Tarayıcı: ZAC konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çok Özel Bir Tarayıcı: ZAC ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çok Özel Bir Tarayıcı: ZAC ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "