Okunma

Çöken Siteleri Beklemeye Son!


05 Haziran 2009 Cuma 09:15
Çöken Siteleri Beklemeye Son!

Gerek sunucu arızaları, gerekse teknik bakım nedeniyle bir süre erişilemeyen web sitelerini beklerken F5 tuşunu aşındırmak istemiyorsanız, Notify Mee adlı servisi kullanabilirsiniz. Çalışmayan siteyi ve e-posta adresinizi girmenizin ardından, ilgili site tekrar yayına geçtiğinde bu faydalı servis size bir e-posta göndererek durumdan haberdar ediyor.

Eğer girdiğiniz linkte problem yoksa, sorun sizin bağlantınızla alakalıysa da Notify Mee e-posta göndermeyerek, o anda sitenin çalışır durumda olduğunu ve uyarıya ihtiyacınız olmadığını belirtiyor.

:: Notify Mee servisini hemen kullanmak için tıklayın.

İşte gurur tablosu!

:: Peki siz çöken sitelerden tekrar nasıl haberdar oluyorsunuz?

Bilgi İçin : Notify Mee
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Çöken Siteleri Beklemeye Son!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hotmail gmail ile çalışıyor diğer web site uzantılı mail sistemlerinde hata veriyor

" Çöken Siteleri Beklemeye Son! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çöken Siteleri Beklemeye Son! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çöken Siteleri Beklemeye Son! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "