Okunma

C&C 4’ün İsmi Belirlendi


27 Ağustos 2009 Perşembe 11:01
C&C 4’ün İsmi Belirlendi

Command and Conquer serisi için geçtiğimiz ay ortaya çıkan devam oyunu haberi, yapımın takipçilerini oldukça heyecanlandırmıştı. Beklendiği üzere oyuna dair bazı detaylar da, yeni yapımın geliştirildiği haberinin ardından yavaş yavaş kendini göstermeye başladı.

Basın açıklaması ardından Command and Conquer 4‘ün ismi de resmen belirlenmiş oldu: “Tiberian Twilight“. Yapımın fan’ları tarafından seçilen “Tiberian Twilight”, 15.000 başlık girdisi arasından en çok beğenilen olarak oyun tarihindeki yerini almaya hazırlanıyor. Yapımcı Mike Glosecki tarafından yapılan açıklamaya göre firma, serinin geniş fan kitlesini Command and Conquer 4’ün bir parçası yaparak, takipçilerine verdikleri değeri göstermek istiyor.

:: C&C 4’e isim veren siz olsanız ne koyardınız?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" C&C 4’ün İsmi Belirlendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere C&C 4’ün İsmi Belirlendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda C&C 4’ün İsmi Belirlendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "