Okunma

Command & Conquer 4’ten İlk Görüntü!


10 Temmuz 2009 Cuma 09:30
Command & Conquer 4’ten İlk Görüntü!

GDI ve NOD arasındaki mücadeleyi konu alan Command & Conquer’in üçüncü oyununda, bu iki kadim tarafa bir yenisi eklenmişti. Scrin adı verilen bu yeni ırk, uzaydan gelmiş ve her iki tarafa da savaş açmıştı. Command & Conquer 3 ve ek paketi olan Kane’s Wrath ile serüvenin sonu gelmeyeceği belliydi. Zira kısa süre önce Command & Conquer 4 duyuruldu.

Serinin hayranlarını bir hayli heyecanlandıran bu haberden kısa bir süre sonra da, dördüncü oyunun ilk ekran görüntüsü yayınlandı. Görsele baktığımızda birimlerin boyutları arasında büyük farklılıklar olduğu göze çarpıyor.

:: Command & Conquer 4’ten beklentileriniz nelerdir?

 
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Command & Conquer 4’ten İlk Görüntü! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Command & Conquer 4’ten İlk Görüntü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Command & Conquer 4’ten İlk Görüntü! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "