Okunma

Commodore 64 Oyunları Cepte


08 Eylül 2009 Salı 10:33
Commodore 64 Oyunları Cepte

Bir zamanların efsane olmuş Commodore 64 oyunlarını özlemiş miydiniz? Artık bu oyunları cebinizde taşıyıp, istediğiniz yerde oynayabilmeniz mümkün çünkü Apple nihayet, iPhone için geliştirilen Commodore 64 emülatörüne izin verdi.

İlk olarak geçtiğimiz aylarda çıkan bu uygulama Apple’a takılmış ve AppStore’daki dağıtımı engellenmişti. Uygulamaya iPhone yazılım geliştirme anlaşmasına aykırı unsurlar barındırdığı sebep gösterilerek konulan yasak, yapımcı firma Manomio’nun yaptığı değişikliklerden sonra kaldırıldı. Bundan sonra iPhone’dan Commodore 64 oyunları oynamak isteyenlerin tek yapması gereken AppStore’dan bu uygulamayı indirmek.

:: Commodore 64 oyunlarından en çok hangisini severdiniz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Commodore 64 Oyunları Cepte konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Commodore 64 Oyunları Cepte ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Commodore 64 Oyunları Cepte ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "