Okunma

Commodore 64’te Twitter


16 Haziran 2009 Salı 10:31
Commodore 64’te Twitter

Twitter’ı sıkça kullanan bir kesim var. Bu insanlar sahip oldukları tüm iletişim cihazlarından bu mikro blog hizmetinden yararlanmak için çeşitli uygulamalar kullanıyorlar. Bunu gören Johan Van den Brande adlı Belçikalı yazılımcı Twitter’a erişim sağlanamayan tüm cihazlara bu hizmeti sunmak için kolları sıvamış.

Van den Brande Breadbox 64 adını verdiği uygulama ile Commodore 64’lerden Twitter’a erişimi sağlamış. Bu uygulamayı kullanabilmek için Commodore 64’ünüzi İnternet’e bağlamanız gerekiyor elbette. Eğer Twitter ile ilgiliyseniz ve Commodore 64’ünüzü hala bir yerlerde saklıyorsanız Breadbox 64’ü kullanmak size ilginç bir deneyim sunacaktır.

:: Twitter ile ne kadar ilgileniyorsunuz?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Commodore 64’te Twitter konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Commodore 64’te Twitter ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Commodore 64’te Twitter ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "