Okunma

Conan Çağı Sona Ermedi!


08 Temmuz 2009 Çarşamba 07:44
Conan Çağı Sona Ermedi!

Funcom tarafından, Conan The Barbarian adlı çizgi romandan uyarlanarak geliştirilen Age of Conan: Hyborian Adventures, satışa sunulduğu dönem büyük ilgi görmesine karşın, kısa süre sonra World of WarCraft‘ın karşısında tutunamamış ve adeta bir kenara atılmıştı. Yapımcı Funcom, uzun zamandır uğraştığı Age of Conan projesini sonlandırmaya niyetli değil. Öyle ki, bugün itibariyle resmi çıkış tarihi açıklanan ek paket, serüvenin devamının geleceğini müjdeliyor.


Ek paket ile ilgili yayınlanan bir görsel

Age of Conan Expansion adı verilen eklenti ile beraber, içeriğinin bir hayli geliştirileceği tahmin edilen Age of Conan, bu sayede kaybettiği popüleritesini geri kazanabilir. Ağustos ayında satışa sunulacağı açıklanan yapımın, Almanya’daki GamesCom organizasyonunda tanıtılacağı da açıklanan bilgiler arasında.

:: Age of Conan’ın yeni ek paket ile World of WarCraft’ı geçebileceğini düşünüyor musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Conan Çağı Sona Ermedi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Conan Çağı Sona Ermedi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Conan Çağı Sona Ermedi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "