Conan O’Brien şovuna iPhone ile devam edecek!


19 Mart 2020 Perşembe 23:30
Conan O’Brien şovuna iPhone ile devam edecek!

Corona virüsün, eğlence endüstrisine yaptığı vurgundan sonra neredeyse tüm dizi ve filmlerin çekimleri durma noktasına geldi. Öyle ki bazıları çoktan ertelenmiş durumda. Diğer prodüksiyonların işlerinin durdurduğu bir dönemde, Conan O’Brien ve ekibi krizi fırsata çevirmenin yeni yollarını buluyorlar.

Conan O’Brien şovuna devam ediyor!

Skype üzerinden talk show

Conan O’Brien, Emmy ödülüne sahip Amerikalı bir komedyen. O’Brien daha çok The Tonight Show with Conan O’Brien programıyla tanınıyor. Ancak Corona virüsü nedeniyle şovunu yapamayan ünlü komedyen O’Brien, yeni bir fikirle karşımıza çıkıyor.

Conan O’Brien ve çalışanları, teknolojiyi kullanarak evden tam boy bir televizyon şovu yapmanın mümkün olduğunu kanıtlamayı hedefliyorlar. O’Brien, Twitter’da yaptığı açıklamada 30 Mart Pazartesi günü tekrar yayına girdiğini duyurdu. Tam kadro evden çalışacak olan ekip, bir evin içerisinde iPhone kullanarak çekim yapacak. Yayın Skype üzerinden gösterilecek.

iPhone kamerası ile gece şovu

Fikir, O’Brien ve ekibinin sosyal medya için hazırladığı birkaç kısa videodan sonra çıktı. Aynı teknolojiyi şovu için de kullanılabileceğini fark eden ekip çalışmalar için kolları sıvadı. Conan baş yapımcısı Jeff Ross Variety’e “İşimizi devam ettirmek isteyen bir ekibimiz var.” dedi.

O’Brien iPhone ile çekim yapacak

Bununla birlikte, iPhone kamerası bazı çarpıcı sonuçlar üretmek için kullanılabilirken, Conan O’Brien teknik sorunların da olabileceği konusunda uyarıyor. “Bu hoş olmayacak, ancak gülmekten çekinmeyin.” diyen şovmen parlak olmayan bir ortamda stüdyo eksikliğini yaşayacak gibi görünüyor. Ancak kendisine güvenen ünlü şovmen işinin kalitesinin düşmeyeceğini çünkü bunun teknik olarak mümkün olmadığını da ekledi.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Conan O’Brien şovuna iPhone ile devam edecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Conan O’Brien şovuna iPhone ile devam edecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Conan O’Brien şovuna iPhone ile devam edecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  2. 2 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  3. 3 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  4. 4 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  5. 5 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  6. 6 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  7. 7 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  8. 8 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  9. 9 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
  10. 10 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!