Corona virüsü, Slack’e rekor kırdırdı!


26 Mart 2020 Perşembe 15:45
Corona virüsü, Slack’e rekor kırdırdı!

Slack, şaşırtmaya devam ediyor. Popüler platform tekrardan kullanıcı rekorunu kırdı. 25 Mart’ta eşzamanlı kullanıcıda kendi zirvesine ulaşan platformda, milyonlarca çalışanın Corona virüsü pandemisi sırasında uzaktan çalışmaya başlamasıyla kullanıcı sayısı git gide artıyor. Bu da talepte artış gösteren tek iş odaklı sohbet uygulamasının Microsoft Teams olmadığını gösteriyor. Slack bugün, devam eden Corona virüsü pandemisi sırasında uzaktan çalışanların artışı ile, aynı anda bağlı kullanıcıları 10 milyonu geçerek tekrar rekorunu kırdı.

Slack

Kendi rekorunu kırdı

10 Mart Salı günü Slack, eşzamanlı kullanıcıların 10 milyonu geçtiğini gördü ve bu rakam 16 Mart’ta 10,5 milyona atladı. Slack, eşzamanlı kullanıcı sayısının dün 12,5 milyona ulaştığını ve milyonlarca kişinin evden çalışmaya başlamasıyla kendi rekorunu kırdığını gördü. Slack daha önce Ekim ayında 12 milyon günlük aktif kullanıcıya sahip olduğunu açıklamıştı. Ancak şirket o zamandan bu yana halka açık bir şekilde güncelleme yapmadı.

IBM de Slack tercih ediyor

Microsoft Teams kullanımı geçtiğimiz yıl yükselişe geçti ve bu ayın başlarında talepteki büyük artış sırasında günlük 44 milyon aktif kullanıcıya ulaştı. Slack ayrıca yakın zamanda, yepyeni bir kullanıcı arayüzü ile tasarımını elden geçirdi. Son zamanlarda Slack, IBM’in 330.000 çalışanına sunuldu. IBM, Slack’in en büyük müşterisi.

Corona virüsü pandemisi işverenleri ve çalışanları uzaktan çalışmaya yöneltmeye devam ediyor. Bazı işverenler önlemleri dikkatli bir şekilde almaya başladı. Artık dünyanın birçok yerinde, zorunlu olarak çalışan işçiler dışındaki çoğu personel evinde ofisini ilan etmeye başladı.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Corona virüsü, Slack’e rekor kırdırdı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Corona virüsü, Slack’e rekor kırdırdı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Corona virüsü, Slack’e rekor kırdırdı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
  2. 2 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
  3. 3 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!
  5. 5 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
  6. 6 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
  7. 7 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
  8. 8 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
  9. 9 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
  10. 10 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?