Okunma

İşlemcinize Yakından Bakın


06 Aralık 2008 Cumartesi 14:25
İşlemcinize Yakından Bakın

İşlemcinizle ilgili tüm bilgileri görmek için kullanabileceğiniz ve özellikle de overclock ardından çıktığı hızları belgelemek için uzman hız aşırtmacılar tarafından tercih edilen CPU, yeni sürümüyle karşımızda. CPU-Z 1.49 sürümünde, yeni Core 2 işlemcileri ve Phenom II işlemciler için bilgi güncellemesi bulunuyor. Bunun yanında, yeni bir internet üzerinden rekor doğrulama özelliği eklenmiş ve yazılımın açılış süresi iyileştirilmiş.

İndirin

:: CPU-Z 1.49 sürümünü indirmek için tıklayın. (590 KB)

Hepsini Bir Arada İndirin

::
CPU-Z, GPU-Z ve Hardware Monitor yazılımlarını bir arada indirmek için tıklayın! (1,2 MB)

 

:: Yazılımla ilgili destek almak için SDN forumlarını ziyaret edin.

Bilgi için: CPU ID
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İşlemcinize Yakından Bakın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşlemcinize Yakından Bakın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşlemcinize Yakından Bakın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "