Okunma

Creative’den YouTube Kamerası


13 Nisan 2008 Salı 21:00
Creative’den YouTube Kamerası
Asus‘un Eee PC ile dizüstü bilgisayarlara getirdiği anlayış, yakın zamanda video kameralar arasında da yaygınlaşabilir. Bunun bir örneğini Creative‘in yeni ürünü Vado Pocket Video Cam ile görmek mümkün. En üstün özellikleri sunmak yerine kısıtlı yetenekler ve düşük fiyatı kombine eden ürün, bakalım nasıl bir geri dönüş alacak.

YouTube Dostu Kamera

Video paylaşım siteleriyle uyumlu olarak 640 x 480 çözünürlükte video çekebilen ve 2 GB (artırılamayan) dahili hafızası bulunan Creative Vado Pocket Video Cam, 2 inç ekrana ve alt kısmında bir USB bağlantısına sahip. İki saatlik pil ömrü ve pembe ya da gümüş renk seçenekleri sunan cihazın ücreti ise yurtdışında 100 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Creative
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Creative’den YouTube Kamerası”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Böylesine güçlü üreticiler you tube destekli ürünler sunarken,bizim memleketemizde youtube sorunsuz erişememek ne acıdır….

Geri bildirim