Okunma

Creative’den Oyun Canavarı X-Fi


29 Aralık 2008 Pazartesi 15:16
Creative’den Oyun Canavarı X-Fi

Creative PCI Express X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Serisi ile oyunlarda inanılmaz gerçekçilik sunarak, oyunun içinde gibi hissetmenize olanak veriyor. PCI Express arabirimini kullanan ses kartının harici giriş çıkış modülü sayesinde mikrofon ve harici kaynak bağlayabilir ve ses ayarını kontrol edebilirsiniz.

 

 

X-Fi ses işlemcisi ile 24-bit Crystalizer ve CMSS3D (Creative Multi Speaker Surround) desteği sunuyor. Böylece MP3 gibi sıkıştırılmış formatlarda yaşanan kayıplar minimuma indirilirken, kulaklıkla bile çevresel ses deneyimi yaşanabiliyor. Creative PCI Express X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Serisi, EAX 5,0 ses desteği ile oyunlarda çevresel ses sağlayarak, çok daha gerçekçi bir oyun performansı sunuyor. Dahili 64 MB X-Ram‘i ile, ses ile ilgili hiçbir konuda sistem belleğini yormadan çok daha üstün oyun performası sağlıyor.

109 dB sinyal gürültü oranıyla, DirectX, Open AL, EAX 5,0 ve ASIO desteği sunan Creative PCI Express X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Serisi, gerçek oyuncuların tercihi.

:: Siz hangi ses kartını kullanıyorsunuz?

Bilgi için: Creative
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Creative’den Oyun Canavarı X-Fi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Creative’den Oyun Canavarı X-Fi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Creative’den Oyun Canavarı X-Fi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "