Okunma

Crytek Neler Çeviriyor?


05 Mart 2009 Perşembe 14:12
Crytek Neler Çeviriyor?

İki yıldır tüm dünyada oyun bilgisayarlarının performansını belirlemede ana kıstas olarak kabul edilen Crysis‘in yapımcısı Crytek, yeni projesiyle oyun severleri tekrar savaşın içine dahil edebilir. Bunun ilk ipucu da firmanın yeni aldığı patentte gizli.

Warface markasını tescilleyen Crytek’in, bu ismi ve aşağıdaki logoyu hangi amaçlarla kullanacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak bir Crysis devam oyunu ya da tamamen yeni bir proje bizi bekliyor olabilir. Şimdilik tek bilinen, Warface isim hakkının oyunlar, filmler ve indirilebilir yazılım gibi içerikler için Crytek‘te olduğu.

:: Crytek’in yeni projesi hakkında tahmininizi forumda alalım.

Bilgi İçin : Crytek
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Crytek Neler Çeviriyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Crytek Neler Çeviriyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Crytek Neler Çeviriyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "