Okunma

Önemli CS:GO güncellemesi! Valve neler planlıyor?


17 Haziran 2018 Pazar 17:00
Önemli CS:GO güncellemesi! Valve neler planlıyor?

Valve son turnuvalarda gördüğü bazı manzaralardan memnun olmamış gibi görünüyor. Yeni bir CS:GO Güncellemesi getirerek takımlar arasındaki rekabeti şans faktöründen çok yetenek faktörüne çevirmeyi amaçlıyor.

Son turnuvalarda bazı silahlar aşırı üstünlük sağlayarak roundları kurtarmayı başarması ve bazı silahların yeterince performans gösterememesi Valve‘ın gözüne çarpmış gibi duruyor. Bazı silahların tek başına roundu aldığını gören Valve hemen butona bastı ve silahlarda değişimler yapmaya gitti.

CS:GO Güncellemesi

CS:GO Güncellemeyle CZ75-Auto’a NERF, M4A1-S’e BUFF getirdi.

CS:GO Güncellemesi bazı oyuncularını üzsede bazı oyuncularını sevindirmeyi başardı. Güncelleme sonucunda CZ75-Auto silahının taban hasarı düşürüldü. CZ75-Auto‘nun öne çıkan özelliklerinden bir tanesi olan kafadan vuruşta ölümcül olabilmesi azaltıldı. Taban hasarı 33’ten 31’e düşen silah artık kafadan vuruşlarda ölümcüllüğünü yitirdi.

M4A4 kullanamayan ve tam bi M4A1-S canavarı olanları mutlu etmeyi amaçlamış. M4A1-S‘in toplam 60 olan (20’si silahta takılı)mermi kapasitesi 80’e yükseltildi. Valve bu silahın bir tüfek olduğunun ve 60 merminin yetersiz olacağını sonunda anlamış gibi görünüyor.

Bir küçük değişiklikte MP7 silahının fiyatında 200 dolarlık bir düşüş yapıldı. UMP silahının fiyatına göre güçlü olması nedeniyle MP7‘nin tercih edilmemesi sonucunda silahın fiyatı 1700 dolardan 1500’e düşürüldü.

Son olarak Mirage haritasında yapılan T tarafından apartmana girişteki manav amcanın tezgahını kaldırıp onun yerine merdiven koymayı uygun görmüşler. Upper Mid‘ten Connector‘ın görünen karanlık arkaplanın rengi açıldı. En büyük değişikliklerden biride SKYBOX‘ın kaldırılması oldu. Artık T tarafından B’ye veya A’ya her türlü smoke atılabilecek. Güncellemenin geri kalan detaylarında ise haritadaki küçük iyileştirmeler bulunuyor.
yazarEmre Kapyalı

Hayatını CS:GO'ya adamış.Günün 6-8 saati CS:GO'da olan gececi tayfadan birisidir.Kendi çapında az buz CS:GO itemi olan üniversiteli bir genç.Şu sıralar stajyerlik yapıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

13 yorum - “Önemli CS:GO güncellemesi! Valve neler planlıyor?”

 1. Anonim dedi ki:

  hile ben çok görmüyorumda türkiye sunucusu gerek

 2. aram dedi ki:

  peki versiyon ne

 3. Mertadam dedi ki:

  Hilecilere önlem alınmadığı sürece oyun oynanmaz. Girdigim her maçta hile olur mu ya.

 4. sireno52 dedi ki:

  Valla ben america’s army proving grounds da başka oyun tanımıyorum Steam de bedava ucretsiz

 5. sdn sever dedi ki:

  Hile konusunda uğraşşalar daha iyi olur.

 6. Anonim dedi ki:

  Burada herkesin dile getridiği gibi hile olayı çok can sıkıcı. Oyun bazen oynanmaz hale geliyor. Rütbesi olmayan ban yiyen adamların çatır çatır indirmesi normal değil. Hile olayı olduğunu sezince oyundan hiç keyif almıyorsunuz. Bu hile olayına radikal çözüm bulmaları lazım.

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Hileye bi çözüm olmadığı sürede çökmeye mahkum cs go. istediği kadar güncelleme versin hile yardakçısı paragöz valve.

 8. Serkan dedi ki:

  “smoke atılabilecek”, “Connector‘ın görünen…”
  Oyunların Türkçesi çıksın diye yırtınıyoruz ama Türkçe olan oyunlardan bile biz hala İngilizce bahsediyoruz.

  1. cevdet ciddiyetli dedi ki:

   ingilizce öğren sende oyun oynayacağına zombi olcan yakında Türkçryide unutacan

 9. Teknoloji Dostu dedi ki:

  M4A1-S olayı benim de çok hoşuma gitti. Bi de yeni operasyon filan gelse süper olur çok oyuncu kaybettiler.

 10. Hakan dedi ki:

  Hile dolu oyun oynanmaz halde buna bir çözüm bulması gerek

 11. Bilal dedi ki:

  Çok güzel olmuş. M4A1-S ciyim ve en fazla şikayet ettiğim nokta mermi az. 2 adam vuruyorsun mermi bitiyor. Hilelere çözüm bulursa geri dönerim.

 12. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Valve önce hilelere, trollere, smurf hikayesine falan çözüm bulsun.

" Önemli CS:GO güncellemesi! Valve neler planlıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Önemli CS:GO güncellemesi! Valve neler planlıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Önemli CS:GO güncellemesi! Valve neler planlıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "