Okunma

Amerika’nın Mobil Buluşması


01 Nisan 2009 Çarşamba 11:14
Amerika’nın Mobil Buluşması

Amerika kıtasının en önemli mobil konulu etkinliklerinden olan CTIA Wireless 2009, bugün kapılarını açıyor. 1-3 Nisan 2009 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinlik, yeni telefon modellerinin tanıtımının yoğunlukta olduğu İspanya’daki Mobile World Congress’in aksine yeni teknolojilerin daha fazla sergilendiği bir etkinlik.


Geçen yılki etkinlik oldukça hareketli geçmişti.

Tam adı International CTIA Wireless 2009 olan etkinlikte standlarda yeni ürün ve teknolojiler ziyaretçilere aktarılırken, Mobil Pazarlama ve Reklamcılık, Mobil Eğlence Festivali gibi başlıklarla alt etkinlikler de gerçekleştirilecek.

Bilgi için: CTIA Wireless 2009

9
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Amerika’nın Mobil Buluşması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Amerika’nın Mobil Buluşması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Amerika’nın Mobil Buluşması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "