Okunma

İnternette Çevrimdışı Dolaşın


02 Şubat 2009 Pazartesi 21:21
İnternette Çevrimdışı Dolaşın

Daha önceden girmiş olduğunuz internet sitelerini belleğine otomatik olarak alabilen ve bir dahaki girişlerinizde aynı siteleri çevrimdışı ziyaret etmenizi sağlayan CyberArticle ile sınırlı bir internet kullanıcısıysanız boş yere kotanızı doldurmayacaksınız.

Eklenti Olarak Kullanın

Eğer bir Firefox kullanıcıysanız eklenti olarak da kurabileceğiniz CyberArticle ile aynı zamanda internet sitelerindeki videoları, resimleri veya yazıları çeşitli formatlarda bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. Metinleri e-kitap formatında bile bilgisayara aktarma imkanı sunan yazılım, çevrimdışı kaydettiğiniz internet sitelerini eğer bir ağa bağlıysanız burada bulunan diğer bilgisayarlarda da görüntüleyebiliyor.

İndirin

Programın kişisel kullanım için hazırlanmış sürümü olan CyberArticle Personal ücretsiz olarak bulunuyor. Ancak herhangi bir ağda kullanmak istiyorsanız CyberArticle Professionel‘i 39 dolar karşılığında satın alabilirsiniz.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (9,3 MB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Wizissoft
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnternette Çevrimdışı Dolaşın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternette Çevrimdışı Dolaşın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternette Çevrimdışı Dolaşın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "