Okunma

Darbeye İnternet Darbesi! – 5 Çayı # 87


21 Temmuz 2016 Perşembe 12:26
Darbeye İnternet Darbesi! – 5 Çayı # 87

Türkiye Cumhuriyeti, 15 Temmuz 2016 tarihinde alçak bir darbe girişimini ortak bir duruş sergileyerek püskürtmeyi başardı.

ShiftDelete.Net ailesi olarak Cumartesi günü yayınladığımız geçmiş olsun yazımızla, darbeye karşı duruşumuzu da sergilemiştik.

15 Temmuz akşamında darbenin önlenmesindeki en büyük hamle, hiç şüphesiz sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın halkı sokağa çağırması oldu. Fakat halkı sokağa çağırırken kullandığı teknolojileri arka plana atamayız.

Perşembe günü saat 17.00′de yapacağımız canlı yayında, Türkiye Cumhuriyeti’nin püskürttüğü hain, alçak, kalleş saldırılarda teknolojinin önemini değerlendireceğiz. 

Canlı yayın 17.00’de

Her hafta canlı yayınımız Perşembe günü saat 17.00’de.

Canlı yayın kaçtı diye üzülme!

Canlı yayınımız kayıt ediliyor ve daha önceki 5 Çayı bölümleri gibi sonradan da izlenebiliyor. 

Hashtag’imiz #internetolmasaydı

Canlı yayında konumuzla ilgili görüşlerinizi ekrana yansıtıyoruz ve yorumlarınızı okuyoruz. Yorumlarınız için Twitter’da belirlediğimiz hashtag’i kullanmanız gerekiyor.

Bu haftanın hashtagi ise #internetolmasaydı

Canlı yayınımız saat 17.00’de sizlerle. İyi seyirler…

 

:: Darbenin bastırılmasında sizde dönüm noktası hangi an oldu?
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Darbeye İnternet Darbesi! – 5 Çayı # 87”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Ocak 2017'nin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Darbeye karşıyız elbette ama o atılanların yerine hak eden kişiler gelir umarım yandaş adam kayırmaca olmasın artık bunun zararını tüm ülkemiz çekiyor

 3. SDN Okuru dedi ki:

  telefonu olmayan herkese telefon dağıtılmalı. ücretsiz temel iletişim paketi verilmeli. 300 liradan ucuz telefonlardan vergi alınmamalıki herkesin telefonu olsun, herkes internete girsin.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Umarım izlerim devletin ve milletin yanında olduğunuz icin cok mutluyum

 5. SDN Okuru dedi ki:

  cep telefonu sayesinde halk iletişim kurdu ve darbeyi durdurdu. çevremizde telefonu olmayanlara telefon hediye edelim

 6. SDN Okuru dedi ki:

  huloooog

" Darbeye İnternet Darbesi! – 5 Çayı # 87 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Darbeye İnternet Darbesi! – 5 Çayı # 87 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Darbeye İnternet Darbesi! – 5 Çayı # 87 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "