Okunma

Davayı Torrent mi Kazanacak?


18 Şubat 2009 Çarşamba 00:49
Davayı Torrent mi Kazanacak?

13 gün sürecek olan dev torrent davasında henüz ikinci günün sonuna gelinmesine rağmen, Pirate Bay aleyhindeki suçlamaların yarısı düşmüş durumda. Bu sadece The Pirate Bay kurucuları Gottfrid Svartholm Warg, Peter Sunde Kolmisoppi ve Fredrik Neij için değil, tüm torrent camiası için iyi bir haber.

Zira yapılan araştırmalarda örnek alınan 300.000 torrent’in yarıya yakınının Pirate Bay tarafından sunulduğu göz önüne alınırsa, Pirate Bay’in kapatılması durumunda, diğer birçok torrent ağı da aşırı yoğunluk nedeniyle çökme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak. Bakalım geri kalan günlerde dava nasıl bir seyir izleyecek.

:: Pirate Bay davası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bilgi İçin : The Pirate Bay
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Davayı Torrent mi Kazanacak?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    İnşallah *****

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ne kadar onemliki? Yurdum hakımlerı zaten herkesten once davranıp kapattı bu sıteyı..

" Davayı Torrent mi Kazanacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Davayı Torrent mi Kazanacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Davayı Torrent mi Kazanacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "