Okunma

Dead Rising 2 Doğrulandı!


10 Şubat 2009 Salı 11:00
Dead Rising 2 Doğrulandı!

Capcom nihayet beklenen açıklamayı yaparak, Kanadalı Blue Castle Games tarafından geliştirilen Dead Rising 2′yi doğruladı. Üstelik ilk oyunun aksine sadece Xbox 360 için değil, bilgisayar ve PlayStation 3 platformlarında da zombiler arasında hayatta kalma mücadelesi yaşanacak.

İlk oyundaki Willamette‘den yayılıp tüm ABD’yi etkisi altına alan zombi virüsüne, Las Vegas’ı anımsatan “kumar cenneti” Fortune City‘deki kahramanımızla karşı koyacağız. Oyunun çıkış tarihi netlik kazanmazken, önümüzdeki yıla kadar beklememiz kuvvetle muhtemel.

:: İlk Dead Rising’i oynadınız mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dead Rising 2 Doğrulandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dead Rising 2 Doğrulandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dead Rising 2 Doğrulandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "