Okunma

Deadpool 2 fragmanından Justice League’e gönderme!


07 Şubat 2018 Çarşamba 23:00
Deadpool 2 fragmanından Justice League’e gönderme!

Deadpool 2‘nin en son fragmanında gözüken Cable (Josh Brolin)‘ı içeren çok sayıda aksiyon sahnesi seyircilerin karşısına çıkacak ancak gerçek Deadpool modasında, Cable‘ın ciddi olmaması için bir Toy Story parodisiyle seyircileri güldürüyor.

Cable, çok karmaşık bir çizgi roman serisine sahip ve Deadpool‘la birlikte dost oldukları çizgi roman serisi olan Cable & Deadpool‘da görünmüştü. Filmde ise, zamana bağlı bir sibernetik mutant asker olarak tasvir ediliyor. Özellikle Josh Brolin, en az üç filmde oynayacak bir anlaşma imzaladı; bunlardan biri de yaklaşmakta olan X-Force filmi olacak.

Deadpool 2 fragmanı için herkes hazır

Fragmanda Cable‘ı canlı kanlı olarak görmekle beraber kolundaki CGI efektine değinmesiyle birlikte Justice League‘de Superman‘in bıyık olayına değinen DeadPool, “Görsel efektler neden hala tamamlanmış değil? Bıyık silmeyeceğiz, alt tarafı metal kol koyacağız!” diyerek komik bir göndermede bulunuyor. İkinci filmden yeni sahneler ve yeni karakterleri görmek bir hayli eğlenceli olsa da, ekip yine ilk filmle aynı yolu izleyecek gibi görünüyor.
yazarKıvanç Akbudak

Gazi Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde eğitim gören Kıvanç, teknolojinin her alanına ilgi duyuyor. Özellikle mobil teknolojiler ve girişimcilik konularında kendini geliştirmeye devam eden Kıvanç, artık ShiftDelete.Net'te yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Deadpool 2 fragmanından Justice League’e gönderme!”

  1. Doruk dedi ki:

    baya iyi

" Deadpool 2 fragmanından Justice League’e gönderme! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Deadpool 2 fragmanından Justice League’e gönderme! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Deadpool 2 fragmanından Justice League’e gönderme! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "