Okunma

Deadpool 2 Torrent’e düştü!


19 Mayıs 2018 Cumartesi 11:30
Deadpool 2 Torrent’e düştü!

Marvel dünyasının çılgın kahramanı Deadpool‘un yeni filmi olan Deadpool 2 ülkemizde de dahil olmak üzere vizyona 18 Mayıs 2018‘de girdi. Henüz çok taze bir film olmasına rağmen, büyük kitlelerce takip edilen bu filmin korsan çekimleri Torrent sunucularına düştü.

İlk filmi ile tüm dünyada kendisine yeni bir hayran topluluğu oluşturmayı başaran Deadpool, ikinci filmi ile dün itibariyle vizyona girdi. Marvel evreninin anti-kahramanı olarak gösterilen Deadpool‘u ilk filmdeki gibi yine Ryan Reynolds canlandırıyor. Bu filmde Deadpool’un karşısına Cable rolüyle Avengers: Infinity War filminden Thanos karakteri ile tanınan Josh Brolin çıkıyor.

deadpool 2

İlk filmiyle dünya çapında 775 milyon dolarlık bir gişe hasılatı elde eden Deadpool, bu yeni filminde de Cable’ın peşine düştüğü bir çocuğun ölmesine engel olmak için kıyasıya bir mücadele içine giriyor.

Deadpool 2 ilk günden Torrent dünyasında yerini aldı!

Tüm dünyada bu kadar çılgın bir hayran topluluğu bulunan filmin gösterime girdiği ilk gün korsan çekimleri Torrent dünyasına düştü. Henüz ilk gösterim seanslarında gizli olarak binlerce çekimi yapılan filmin korsan kayıtları ünlü Torrent paylaşım sitelerinde ilk sıralarda görünmeye başladı bile.

deadpool 2

Bizce bu film aksiyon sahneleri ile yüksek boyutta ve netlikte görüntü kapasitesine sahip olan IMAX standardı ile sinemalarda yerini almışken, korsanların gizli çekimi ile kalitesiz görüntüler eşliğinde izlenmeyi haketmiyor.
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

4 yorum - “Deadpool 2 Torrent’e düştü!”

 1. Batman dedi ki:

  Çok üzüldüm shiftdelete bey, link varmı?

 2. Mustafa dedi ki:

  Burada tek sinema var ve deadpool gelmemiş e ben napıcam şimdi tabii ki korsan izleyeceğim

 3. enes dedi ki:

  indirdim bile

  1. Anonim dedi ki:

   Kardeş link var mı

" Deadpool 2 Torrent’e düştü! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Deadpool 2 Torrent’e düştü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Deadpool 2 Torrent’e düştü! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "