Okunma

Dell Yazılım Dükkanı Açtı


19 Şubat 2009 Perşembe 11:06
Dell Yazılım Dükkanı Açtı

Belli başlı yazılım üreticileriyle anlaşan Dell, bu firmaların ürünlerini satmaya başladı. Kaspersky, Nero ve Lavasoft gibi üreticilerin yanında Codemasters ve Sega’nın oyunlarını da yine bu siteden alabilmek mümkün. Ayrıca DRM korumasız bazı müzik eserleri de vitrindeki ürünler arasında bulunuyor. Dell Download Store adını taşıyan bu online mağazada şimdilik sadece İngiltere, Fransa ve Almanya’daki kullanıcılar alışveriş yapabiliyor. Avrupa genelindeki diğer ülkelerin sisteme dahil edilmesi için hazırlıkların sürdüğü de firma tarafından açıklanan bilgiler arasında yerini alıyor.


Dell’in yazılım satış sitesinden şimdilik üç ülke yararlanabiliyor.

İlgi: Dell Download Store

:: Bilgisayarınızın markası Dell mi?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dell Yazılım Dükkanı Açtı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dell Yazılım Dükkanı Açtı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dell Yazılım Dükkanı Açtı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "