Okunma

Dell’den Akıllı Telefon İadesi


15 Nisan 2009 Çarşamba 07:03
Dell’den Akıllı Telefon İadesi

Dell’in akıllı telefonlarıyla ilgili haberleri hepiniz duymuşsunuzdur. Amerika’nın en önemli teknoloji dünyası oyuncularından olan Dell’in, akıllı telefon girişiminde bir takım pürüzler çıktığı söyleniyordu. Dedikodu veya gerçek ama söylentiye göre Dell’in Çin’de ürettirdiği telefonlar piyasa koşullarına göre beğeni kazanabilecek ve ses getirebilecek ürünler olarak görülmediği için pazara sunulmadı. Bunun yerine pazarın ilgisini çekebilecek ve fiyat avantajının yanı sıra farklılığıyla da satabilecek yeni siparişler veren Dell’in elinde ürettirdiği önceki parti kaldı.


Dell Axim serisi ilk nesil akıllı telefonları

İşte bu ürünlerin Çin’e tekrar geri gönderilmesi söz konusu. Ama iade için değil. China Mobile, Dell’in Çin’de üretilmiş fakat Amerika’da patlayamayacağı öngörülen telefonlarını abonelerine sözleşmeyle vermek üzere Dell ile neredeyse anlaşmış. Ağustos ayında iki şirket arasında anlaşmanın tamamlanması bekleniyor. Eğer gerçekleşirse Çinliler, DEll akıllı telefonlarıyla bu yıl sona ermeden tanışmış olacaklar. Unutmadan bu bilgilerin henüz resmiyet kazanmadığını sözlerimizin sonuna ekleyelim.

:: Dell’in önceki nesil akıllı telefonlarıyla ilgili düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dell’den Akıllı Telefon İadesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dell’den Akıllı Telefon İadesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dell’den Akıllı Telefon İadesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "