Okunma

Dell’enene Firefox!


27 Aralık 2005 Salı 15:00
Dell’enene Firefox!

Öncelikle bu uygulamanın sadece İngiltere’de olduğunu söyleyerek kötü haberi verelim. İki kuruluş da henüz resmi olarak açıklamasalar da sağlam kaynaklar bunun doğruluğu konusunda yemin billah ediyorlar. Yeni bir Dell bilgisayar aldığınızda, varsayılan tarayıcınız, Firefox olarak geliyor. Son olarak, Dell’in Asya grubu yöneticileri ise böyle bir çalışma içine girmeyeceklerini belirtmişler.

:: İleride lazım olur diye Firefox 1.5’in kurulumu ve kullanımı ile ilgili bir de animasyon hazırlamıştık. İzleyenler nostalji olsun diye, izlemeyenler ve Firefox ile ilk defa tanışacaklar da web alışkanlıklarını değiştirmek için buraya tıklayabilirler.

Bu haberi derin bir eleştiri ile sonlandıralım; Dell markası, hem iyi olana destek oluyor hem de hasta adamın da sırtını sıvazlıyor.

SDN
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dell’enene Firefox! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dell’enene Firefox! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dell’enene Firefox! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "