Okunma

Tanıtım Filmleri Oluşturun


10 Ocak 2009 Cumartesi 16:37
Tanıtım Filmleri Oluşturun

Tanıtım filmleri oluşturmak için var olan onca yazılım arasında basit arayüzü ve hızlı kullanımı ile dikkat çeken Demo Builder aynı zamanda barındırdığı çeşitli araçlarıyla her kesimden kullanıcıya hitap ediyor.

Kolay Kullanım

Yazılımı kullanmaya başladığınız an basit arayüze sahip bir sihirbaz işlemleriniz bitene kadar sizin en büyük yardımcınız oluyor. Record butonuna bastığınızda program sadece ufak bir kutusunu masaüstünüzde bırakıyor. Bu ufak kutunun boyutunu dilediğiniz gibi ayarlayıp ekranınızda istediğiniz yere sürükleyerek o bölgenin resmini çekiyorsunuz. Bu işlemi ister kendiniz yapabilir isterseniz de periyodik olarak programın yapmasını tercih edebilirsiniz. Tüm sahnelerinizin çekim işlemini bitirdikten sonra Demo Builder‘ın ana sayfasına geçiş yapıyorsunuz.


Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.

Ana sayfada sahneleriniz için işitsel ve görsel efektler, yazı baloncukları, arka plan görüntüleri, geçiş animasyonları, imleç görüntüleri gibi çeşitli elementleri sadece birkaç tık ile oluşturabilirsiniz. Ayrıca kendi sesinizle kaydını yapabileceğiniz ses dosyaları oluşturarak bunları aşağıda bulunan zaman çizelgesinden görüntüye uydurabilirsiniz.


Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.

Bütün Yetenekleri Görün

Yazılımın yapabildiklerini tam olarak görmek için buradan Demo Builder ile oluşturulmuş tanıtım filmlerini izleyebilirsiniz.

İndirin

Programın bu sürümü 15 günlük bir kullanım kısıtlamasıyla geliyor. Yazılımı 15 günden sonra da kullanabilmek için  199 dolar ödemeniz gerekiyor.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (16,37 MB)

 

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Tanida Inc.
Yazan: Mehmet Erdem Yener
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Tanıtım Filmleri Oluşturun”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Keske kac para oldugunu basta soyleseydiniz, hic okumazdim

" Tanıtım Filmleri Oluşturun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tanıtım Filmleri Oluşturun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tanıtım Filmleri Oluşturun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "