Okunma

Dergiler Artık Google’da


10 Aralık 2008 Çarşamba 13:00
Dergiler Artık Google’da

Google Kitap Arama servisinde artık New York Magazine, Popular Mechanics ve Ebony gibi dergilerin tüm arşivini bulabileceksiniz. Hatta daha sofistike meraklarınız varsa, örneğin fizik gibi, Bulletin of Atomic Scientist bile sadece birkaç tık uzağınızda. Birçok farklı zevke ve ilgi alanına hitap edecek dergiyi daha dijital ortama aktarma çalışmalarını hızla sürdüren Google, taramalarını kesintisiz sürdüreceklerini açıkladı. Bakalım Türkiye‘de basılan dergileri de Google Kitap Aramaları’nda görebilecek miyiz.

:: Google’dan hangi dergileri okumak istersiniz?

Bilgi İçin : Google Kitap Arama
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dergiler Artık Google’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dergiler Artık Google’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dergiler Artık Google’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "