Okunma

Uygulamalarınıza Kuş Konsun


01 Haziran 2009 Pazartesi 12:52
Uygulamalarınıza Kuş Konsun

Windows masaüstünüzü biraz daha hareketlendirmek istiyorsanız, DeskPecker adlı bu ücretsiz yazılım tam size göre. Programı çalıştırdığınızda, birkaç renkten ibaret, sevimli bir ağaçkakan, aktif uygulama pencerelerinin kenarına konarak, süs vazifesi görüyor.

Ara sıra pencereleri gagalayan ve sadece görüntüden ibaret olan DeskPecker, evde fazla yalnız kalan ve muhabbet kuşu beslemekle uğraşmak istemeyen kullanıcıların ilgisini çekebilir.

:: DeskPecker yazılımını ücretsiz indirin.

:: Siz kuşunuza ne isim verdiniz?

Bilgi İçin : DeskPecker
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Uygulamalarınıza Kuş Konsun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Uygulamalarınıza Kuş Konsun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Uygulamalarınıza Kuş Konsun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "