Destiny 2 ezberleri bozacak!


19.05.2017 15:00:00
Destiny 2 ezberleri bozacak!

Destiny 2‘nin Steam üzerinden oyunculara sunulup sunulmayacağı büyük bir merak konusuydu. Fakat oyunun yapımcıları yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte, oyunculara önemli detaylar paylaşıldı.

Destiny 2 oyuncuları şaşırtacak!

Peki oyunun PC versiyonu hangi dijital platformda yayınlanacak? Hemen açıklayalım. Oyuncuların büyük bir merakla beklediği oyunun PC versiyonu Steam üzerinden yayınlanması bekleniyordu. Fakat oyunun yapımcıları ezberleri bozacak bir hamleye imza atacak.

Activision ve Blizzard iş birliğiyle ortaya çıkacak olan Destiny 2 sadece Battle.Net üzerinden ulaşılabileceği yetkililer tarafından resmi olarak duyuruldu.

17-05/19/destiny-2.jpg

Ezberleri bozan bu hamle ile birlikte, Destiny 2 oynamak için Battle.Net hesabınızın olması gerekiyor. Bu hamle sonrası oyuncuların büyük eleştirisine maruz kalan yapımcılar henüz bu eleştiriler hakkında bir açıklama yapmadılar.

Ancak şöyle bir baktığımız zaman oyunun Steam‘e gelmemesinden dolayı birçok oyuncunun Destiny 2‘den vazgeçeceği belirtmesi yetkililerin karını değiştirecek mi? Büyük bir merak konusu.

Destiny 2, 8 Eylül 2017 tarihinde PS4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştireceğini de belirtelim. Ayrıca aşağıdan oyunun hikayesinin yeni tanıtım videosunu da izleyebilirsiniz!

:: Yaşanan bu gelişme hakkında ne düşünüyorsunuz? 


  • yazarDeniz Aslan

    Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
    Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

    Yorum yazın

    Geri bildirim