DevFest İzmir Etkinliği Başlıyor!


02 Kasım 2015 Pazartesi 08:00
DevFest İzmir Etkinliği Başlıyor!

Google Geliştirici Grupları (GDG’ler), Android, Uygulama Altyapısı’ndan Google Chrome platformlarına,Google Maps API gibi ürün API’larına, YouTube API ve Google Calendar API’ya kadar her şeyi içeren Google’ın geliştirme teknolojisiyle ilgilenen geliştiriciler için olan DevFest İzmir 2015 etkinliğine sayılı günler kaldı.

DevFest Nedir?

DevFest, Google tarafından yazılım geliştiricilerini bir araya getirmek üzere her yıl düzenlenen konferanslardır.2011 itibariyle bu konferansların organizasyonu GDG’lere bırakılmış ve Google her türlü desteği vererek organizasyon bünyesinde yer almaya devam etmiştir.Türkiye’de DevFest sezonu 2013 yılında düzenlenen “İstanbul DevFest” ile açılmıştır.

DevFest sezonunun başlamasıyla birlikte dünyanın bir çok şehrinde GDG’ler tarafından 300’ün üzerinde DevFest düzenlenmekte. Bu seriye Türkiye 10 DevFest ile katılıyor. Ekipler tarafından düzenlenecek etkinliklerde alanlarında başarılı konuşmacılar, code-lab, workshop ve hackathonlar ile katılımcılara farklı deneyimler yaşatılacak. Yapılmış ve yapılacak olan bu etkinlikler gönüllü toplulukların etkinlikleridir. Ortak amaç paylaşmak, tanışmak , öğrenmek, öğretmek, eğlenmek ve KOD YAZMAK!

DevFest 2015 İzmir

GDG İzmir ekibi tarafından düzenlenen GDG DevFest İzmir 2015, mobil teknolojiler, web teknolojileri, back-end ve front-end teknolojileri, UI tasarımı, UX, oyun teknolojileri, big data ve nesnelerin interneti ile ilgili bir çok önemli ismi ağırlayacak, aynı zamanda bu ortam sayesinde geleceğin yazılımcıları öğrencilerin işlerinde uzman yazılımcılar ile tanışmaları sağlanacaktır.

Organizasyonun amacı aktif olarak yazılım geliştirme sektöründe çalışan, farklı yazılım platformlarını kullanan ve teknolojik gelişmelere ilgi duyan insanları DevFest’15 İzmir etkinliğinde buluşturmak ve paylaşım sağlamak.

DevFest 2015 İzmir nerede ve ne zaman?

Etkinlik Ege Üniversitesi Prof.Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi’nde 29 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleşecektir. Etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz.

:: DevFest etkinliğine katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" DevFest İzmir Etkinliği Başlıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere DevFest İzmir Etkinliği Başlıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda DevFest İzmir Etkinliği Başlıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
  2. 2 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
  3. 3 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  4. 4 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  5. 5 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
  6. 6 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
  7. 7 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
  8. 8 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  9. 9 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  10. 10 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?