Devler, Cisco TelePresence’i Seçti


01 Haziran 2010 Salı 08:27
Devler, Cisco TelePresence’i Seçti

Cisco’nun seyahat masraflarını azaltarak şirketlere verimlilik tasarrufu sağlayan toplantı sistemi TelePresence her geçen gün daha fazla sayıdaki uluslararası kuruluş tarafından tercih ediliyor. Son olarak içecek ve gıda devi PepsiCo ve finansal hizmetler alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Bank of America, TelePresence sistemi kurulumu için anlaşmaya vardıklarını duyurdu (Sosyal Ağlar İşlere Katkı Sağlıyor mu?).

Dünya çapında 200 ayrı noktada TelePresence sistemi kurarak bu alandaki en büyük yatırıma imza atmaya hazırlanan Bank of America, farklı ülkelerdeki iştirakleri ve çalışanları ile bu teknoloji üzerinden yüz yüze iletişim sağlayacak. Büyük ofislerinde Cisco TelePresence sisteminin kurulacağını duyuran PepsiCo da bu hizmet sayesinde şirketiçi yetkinliklerini artırmanın yanı sıra ana distribütör ve perakendecileri ile şirketler arası işbirliklerini geliştirecek.

 

Cisco TelePresence sistemi, sağladığı sanal toplantı deneyimi sayesinde binlerce kilometre ötedeki katılımcılarla adeta aynı odayı paylaşarak toplantı yapıldığı hissini yaratıyor.

 

Yüksek tanımlı video ve üç boyutlu sesin bu eşsiz birleşimi yüz yüze yapılan görüşmelere alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Her iki şirket de yüksek standartlarda sanal toplantılar gerçekleştirmede kullanılan bu teknolojiyi çalışanları, iştirakleri ve müşterileri arasında takım etkinliği yaratarak dünya çapındaki işgücünü geliştirmek için kullanacak (Kablosuz İletişimde Devrim: CleanAir).

Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak farklı çözümler sunabilen ‘TelePresence’ daha çok mekanda daha çok insanın birbiriyle görüntülü olarak konuşabilmesini sağlarken, mevcut video yatırımı ile daha fazla iş yapılmasının önünü açıyor. Cisco, TelePresence’ı her geçen gün eklenen yeni

:: Cisco’nun TelePresence sistemini daha önce duymuş muydunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Devler, Cisco TelePresence’i Seçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Devler, Cisco TelePresence’i Seçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Devler, Cisco TelePresence’i Seçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!
  2. 2 14:45'de Huawei Mate 40 serisi canlı yayınındayız! 14:45'de Huawei Mate 40 serisi canlı yayınındayız!
  3. 3 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
  4. 4 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
  5. 5 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
  6. 6 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!
  7. 7 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
  8. 8 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
  9. 9 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
  10. 10 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!