Okunma

Diablo 2’ye Yama Geliyor!


07 Eylül 2009 Pazartesi 10:21
Diablo 2’ye Yama Geliyor!

Blizzard Entertainment‘in halkla ilişkiler yöneticisi Bashiok tarafından yapılan son açıklama, firmanın takipçilerinin oldukça şaşırmasına sebep oldu. Keza Bashiok tarafından yapılan açıklamaya göre, firma Diablo II için 1.13 sürüm numaralı yeni bir yama üzerine çalıştıklarını belirtti.

Yalnızca 1.13 numaralı yeni yama üzerinde çalıştıklarını belirten Bashiok, yama tamamlanıp son kullanıcıya sunulana kadar içeriği hakkında herhangi bir bilgi ve detay veremeyeceğinin altını çizdi. Yapımın fan’larından biraz daha sabır rica eden Bashiok, yamanın bitimine yaklaştıklarını ve kısa bir süre sonra detayları ile birlikte piyasaya sunulacağını açıkladı.

:: Sizce yeni yamanın içeriği ne olacak?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Diablo 2’ye Yama Geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diablo 2’ye Yama Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diablo 2’ye Yama Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "