Okunma

Diablo 3 ile Cosplay Çılgınlığı


15 Mayıs 2012 Salı 13:30
Diablo 3 ile Cosplay Çılgınlığı

Diablo 3’ün piyasaya sürülmesinin şerefine, dünyanın dört bir yanında Cosplay şenlikleri düzenlendi. Diablo 3’ün çıkışının şerefine düzenlenen etkinliklerde birbirinden güzel kıyafetlerle yarışmalara katılanlar, birinci olmak için birbirleriyle kıyasıya rekabet etti.

Türkiye’de Aral Game’in de düzenlediği bir Cosplay yarışması vardı. Bu yarışmanın sonucunda da birinci ve ikinciye Diablo 3’ün Collector’s Editon yani koleksiyoner versiyonu hediye edildi.

Gelin isterseniz sözü hiç uzatmayalım ve sizleri Diablo 3’ün Cosplay çalışmaları ile baş başa bırakalım.

:: Diablo 3 Cosplay görüntülerini nasıl buldunuz?

 
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Diablo 3 ile Cosplay Çılgınlığı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Filmi yapılsa baya tutar kesin.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Diablo 3 ile Karaborsa çılgınlığı için sahibinden ve gittigidiyora bakabilirsiniz.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Bir gün bir kişi de çıkıp, zırhların gerçeğe en yakın halini demir ustalarına yaptırmadan ve yaptırdıklarını da üzerinde taşımadan, cosplay “costume” den öteye gitmez.

" Diablo 3 ile Cosplay Çılgınlığı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diablo 3 ile Cosplay Çılgınlığı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diablo 3 ile Cosplay Çılgınlığı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "