Okunma

Diablo 3 Kasımda Mı?


27 Eylül 2009 Pazar 16:39
Diablo 3 Kasımda Mı?

Blizzard imzalı her oyunun efsane olup, çok iyi bir satış grafiği yakaladığı bilimsel bir gerçeklik sayılır. Aynı şekilde firmanın ürünlerinin defalarca ertelenip, yıllanarak piyasaya sürülmesi de başka bir doğa kanunu. Merakla beklenen Diablo 3‘ün bu ertelenme kaderini paylaşmayacağıyla ilgili ertrafta gerçeklik payı olan dedikodular var.


Söylentiler doğruysa, onlarla savaşa erken başlıyacaksınız.

Oyun severlerin güvenirliği nedeniyle yakından tanıdığı Sendit.comun, yapım için ön sipariş açması akılları karıştırdı. Site Diablo 3 için 27 Kasım 2009 tarihini referans vererek, ön sipariş alıyor. Daha önce zaten ürünün bu tarihte piyasaya sürüleceğiyle ilgili fısıltılar etrafta dolaşıyordu, ancak Blizzard yetkilileri bu söylentiyi reddetmişti.

Aslında serinin takipçileri bu duruma alışık. Diablo 3 ilk olarak dedikodu yoluyla duyulmuştu. Resmi ağızlar uzun süre projenin varlığını yalanladıktan sonra, büyük bir reklam kampanyasıyla yapımı duyurmuşlardı. Kasım ayı için aynı şeyin yaşanması muhtemel. Eğer olay gerçek değilse, sitenin paralarını geri isteyen kızgın fanatikler yüzünden başı bir hayli ağrıyacak.

:: Diablo 3 kasım ayında piyasaya sürülecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Diablo 3 Kasımda Mı?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ONLINESI ÇIKRASA DUNYANIM ENÇOK OYNANAN OYUNU OLUR

  2. SDN Okuru dedi ki:

    yazık olur eger cıkmazsa diablo 3 parada cöpe gider

  3. SDN Okuru dedi ki:

    blizzard bu işleri aceleye getirmez. diablo söz konusu olan

" Diablo 3 Kasımda Mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diablo 3 Kasımda Mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diablo 3 Kasımda Mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "