Okunma

Diablo 3’e Güncelleme Geliyor


02 Ocak 2013 Çarşamba 06:45
Diablo 3’e Güncelleme Geliyor

Diablo 3 uzun süren bekleyişin ardından piyasaya sürülmüş ve yüksek inceleme notları alsa da, selefi Diablo 2 gibi uzun süreli bir oynanış vadedememesi nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

Birçok oyuncu Diablo 3 oynamayı çoktan bırakırken, oyuna yeni getirilen Paragon Level sistemi sayesinde bazı oyuncular da geri dönmeye başladı. Yine de sunucularda bulunan aktif oyuncu sayısının oldukça düşük olduğu gözlerden kaçmıyor.

Blizzard’ın bu oyuncu sayısını artırmak için uzun süredir beklenen PVP özelliğini oyuna bir sonraki güncelleme ile birlikte ekleyeceğini açıklaması ise Diablo 3 hayranlarını heyecanlandırmayı başardı.

Zira oyunun çıkış tarihinden bu yana PVP arenasının açılmasını bekleyen oyunculara Blizzard’ın hem iyi hem de kötü haberleri var diyebiliriz.

Çünkü PVP modunda yalnızca 1vs1 yani teke tek savaşlar yer alacak. Oyunseverlerin ve Diablo 3 klanlarının merakla beklediği Team Deathmatch modu ise ne yazık ki başka bir bahara ertelenmiş durumda.

Bunun sebebini şu anda oyunun durumunun bu tarz savaşları kaldırabilecek gibi görünmemesi olduğunu belirten Blizzard yetkilileri, PVP haricinde oyunda yer alan tüm sistemlerin elden geçirileceğini ve bunun için çok çalışılması gerektiğini söyleyerek güncellemenin ne zaman geleceği konusunda da ağzını kapalı tuttu.

Gelişmeler oldukça ya da güncelleme yayımlandığında sizlere en hızlı şekilde iletmeye çalışacağız.

:: Diablo 3’ü PVP sistemi kurtarabilir mi?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Diablo 3’e Güncelleme Geliyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    o küçük harita aynı düzen olduğu sürece oynanmaz. insanın bir saatten sonra başı dönüyor.. yeni haritalar istiyoruz.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Karakterler arası dengeyi nasıl sağlayacaklar çok merak ediyorum. Zaten en büyük hatayı orada yaptılar şimdi ayıkla princin taşını modundalar. Başarısızlık ile sonuçlanırsa Diablo III ‘nun tabutuna çakılan son çivi olyur. Extension da bedava verseler alan olmaz.

" Diablo 3’e Güncelleme Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diablo 3’e Güncelleme Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diablo 3’e Güncelleme Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "