Okunma

Diablo 3’te Büyük Ban Dalgası


11 Şubat 2015 Çarşamba 08:30
Diablo 3’te Büyük Ban Dalgası

Konu hileye geldiğinde hiç affı olmayan Blizzard’ın, dün hile kullanan oyuncuları cezalandırmasıyla bitmiş olan 1. sezonun sıralamaları değişti.

Diablo forumlarında açıklama yapan Blizzard yetkilisi, bu tarz ban dalgalarının olacağını ve leaderboard’un değişebileceğini, fakat bunu her zaman duyurmayacaklarını da belirtti.

Eğer siz de Diablo 3’te sıralamaya oynadıysanız ve yerinizden memnun değilseniz, Çarşamba günü olan bakım çalışmasından sonra sıranızı bir daha kontrol edin.

Bot gibi hileleri kullananları ne kadar kınıyor olsam da, Diablo 3’de TurboHUD gibi sadece oyunun arayüzünü geliştirmeye yönelik bazı 3. parti programlar da bulunuyor. Bu programlar ne kadar kurallara aykırı olsa da, hile olarak bir niteliği yok hatta bu programı yapan arkadaş haritada görevin bulunduğu yer direkt gözükmesin diye görevin bulunabileceği yerleri karartarak oyuncuların teker teker arayıp bulmasını amaçlamış. Belki de Diablo 3 arayüzü biraz daha kullanışlı olsa insanlar boşuna ban yemeyebilirdi.

Benim de bulunduğum Diablo 3 leaderboard’unun yeni halini buradan görebilirsiniz.

:: Diablo 3 oynarken üçüncü parti programları kullanıyor musunuz?

Kaynak: SüperKarga

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Diablo 3’te Büyük Ban Dalgası”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    turbohud tamamen hiledir kendinizi avutmayın hile niteliği taşımıyor diye ! bu pis programdan dolayı birçok arkadaşımı sildim oyundan, oyun oynayacaksan saf hilesiz adam gibi oynayacaksın ! (.)

  2. SDN Okuru dedi ki:

    konsolda hilenin kralı yapılıyor gta5 en ii örnek

  3. SDN Okuru dedi ki:

    PC de hile,hack, no recoil,macro vs oldukca konsollar daima onde olacaktir.

" Diablo 3’te Büyük Ban Dalgası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diablo 3’te Büyük Ban Dalgası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diablo 3’te Büyük Ban Dalgası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "