Okunma

Diablo III’te Monk Sesleri!


31 Ağustos 2009 Pazartesi 08:00
Diablo III’te Monk Sesleri!

Blizzard‘ın büyük ilgi gören serisi Diablo‘nun devamının yolda olduğu biliniyor. 2011’de satışa sunulması planlanan Diablo 3 hakkında ilk etapta Barbarian ve Witch Doctor adı verilen iki karakter tanıtılmıştı. Bilindiği üzere bunların ardından da Wizard geldi. İçeriğinde 5 karakter bulunacak olan yapımın tanıtılan diğer ismi Monk oldu. Henüz son karakteri basına açıklamayan yapımcılar, şimdilik Monk’u videolar ve yeni bilgiler ile destekliyor.

Blizzcon 09’da Yayınlanan Monk Videosu

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/8234/t_diablo3_bc09_monkclass_rev.flv#

Oyunun konusu, hikayeyi kaldığı yerden devam ettiriyor. Tyrael, üç büyük iblis olan Diablo, Mephisto ve Baal‘ın ruh taşlarını yok etmiştir. Aradan geçen 20 yıl zarfında sular durulmuşken, açıklanamayan insan ölümleri baş gösterir. Bu durumu kuşkuyla karşılayan Deckard Cain, Diablo’nun yeniden dünyaya geri dönmüş olabileceğini ön görerek, Tristram‘a doğru yola çıkar. Bu sırada Cennet ve Cehennem arasında başlayan savaş, insanların dünyasına kadar yayılır ve gök yüzünden düşen meteorlar, iblisi tekrar dünyaya getirir. Deckard Cain kuşkularında haklıdır, Diablo yeniden insanların dünyasına gelmiştir!

Monk’un Lansman Videosu

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/8234/t_diablo3_blizzc09_monk_intro_wt_gt.flv#

İlk ikisi gibi RPG türünde geliştirilen yapım ile ilgili ayrıntılı bilgiye oyunun resmi İnternet adresinden ulaşabilirsiniz.

Monk Skills Videosu

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/8234/t_diablo3_blizzc09_monkskills_wt_gt.flv#

:: Diablo III için açıklanan ilk 4 karakterden hangisiyle oyuna başlamayı düşünüyorsunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Diablo III’te Monk Sesleri! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diablo III’te Monk Sesleri! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diablo III’te Monk Sesleri! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "