Okunma

Diablo Netflix dizisinin geleceği kanıtlandı!


22 Eylül 2018 Cumartesi 11:00
Diablo Netflix dizisinin geleceği kanıtlandı!

Oyun devi Blizzard, Diablo serisini devam ettirmek üzere hazırlanıyor gibi gözükmekte. Bu sefer Diablo Netflix dizisi olarak karşımıza çıkacak olan seri hakkında, artık ortada somut kanıtlar mevcut!

 

Diablo Netflix dizisi geliyor!

Blizzard, birkaç ay öncesinde açtığı iş ilanlarında yeni veya remaster edilmiş bir Diablo oyunu üzerinde çalıştığının sinyallerini vermişti. Geçen ay ortaya çıkan bilgilerle ise, aslında bir oyun değil bir dizi üzerinde çalışıyor olabileceği de fark edilmişti.

Bugün ortaya çıkan bazı ipuçları, dizinin geleceğini kısmen de olsa kanıtlamış bulunuyor. Hellboy’un da yazarı olan Andrew Crosby, yanlışlıkla veya bilerek “Activision ve Netflix ile, Diablo dizisine yeni bir senaryo hazırlamam için anlaşmalar neredeyse tamamlandı, inanılmaz heyecanlıyım” şeklinde bir tweet attı.

Tahmin edebileceğiniz üzere tweet, hızlıca kaldırıldı. Şu ana kadar söylentilerden ibaret olan dizisi mi gelecek yeni oyun mu gelecek tartışmaları da, elde edilen bu somut kanıt ile bir nevi son buldu diyebiliriz. Aylar önce bir internet sitesinin, Diablo serisinin dizi olacağı üzerine yaptığı tahminler de bu şekilde doğru çıkmış oldu. Dizinin 18 yaş ve üzeri olacağını da belirtmemizde fayda var.

Diablo serisini beğeniyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Diablo Netflix dizisinin geleceği kanıtlandı!”

  1. Filinta51 dedi ki:

    Çekilecek olan dizi Oyunu kadar heyecan verir mi bilmiyorum ama oyunu hayatımın bir parçasıydı.

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Oyunu bana göre değil ama blizzard senaryo konusunda efsane benim için

" Diablo Netflix dizisinin geleceği kanıtlandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diablo Netflix dizisinin geleceği kanıtlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diablo Netflix dizisinin geleceği kanıtlandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "