Okunma

Digital Age Summit 2016 Konuşmacıları Açıklandı!


05 Mayıs 2016 Perşembe 10:31
Digital Age Summit 2016 Konuşmacıları Açıklandı!

Bugüne kadar 20 bin katılımcıya ev sahipliği yapan Digital Age Summit, bu yıl 10’uncu kez “Next 10” teması ile gerçekleşiyor.

Moderatörlüğünü teknoloji ve bilişim alanlarında yaptığı çalışmalarla tanınan Serdar Kuzuloğlu’nun üstleneceği zirve dijital dünyanın gelecek 10 yılına odaklanarak insanların hayatlarını kökten değiştirebilecek dijital gelişmelere ışık tutacak.

11-12 Mayıs tarihlerinde Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleşecek zirvede Marketing & Business Technologies’in yanı sıra sanal gerçeklikle evrilen eğlence kültürü, veri egemenliğinde şekillenen iş modelleri ve daha akıllı kentlere yönelik gelişmeler ele alınacak.

Dijital dünyanın gelecek on yılını yorumlayacak konuşmacılar arasında ise Havas Media Group Global Strateji Başkanı Rori DuBoff, Sosyal Medya Kanaat Önderi ve Dijital Pazarlama Stratejisti Glen Gilmore ve Lucid Şirketleri Kurucusu ve Başkanı Micheal Stewart yer alıyor.

Programı çok yakında açıklanacak Digital Age Summit 2016’ya katılmak ve konuşmacıları görmek için tıklayın.

16-05/05/dijital.jpg

:: Etkinliğe katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Digital Age Summit 2016 Konuşmacıları Açıklandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Digital Age Summit 2016 Konuşmacıları Açıklandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Digital Age Summit 2016 Konuşmacıları Açıklandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "