Okunma

Digsby İşlemciyle Barıştı


25 Haziran 2009 Perşembe 12:25
Digsby İşlemciyle Barıştı

Windows Live Messenger, Google Talk, Yahoo, Facebook Chat ve ICQ gibi birçok sohbet hesabını aynı yerden kumanda etmenizi sağlayan Digsby, önemli bir güncelleme daha geçirerek 100’ün üzerinde hatadan arındırıldı.

İşlemci kullanımı önceki sürümlere göre yarı yarıya azaltılan program, Ctrl+F ile hızlı arama, gelişmiş dosya transfer uyumluluğu, Google Talk’ta görünmez mod desteği ve MySpace durum değiştirme özelliği kazandı.

:: Disgby’nin son sürümünü ücretsiz indirin.

:: Çok protokollü sohbet programı kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Digsby
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Digsby İşlemciyle Barıştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Digsby İşlemciyle Barıştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Digsby İşlemciyle Barıştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "