Okunma

Digsby Yola Geldi


18 Eylül 2009 Cuma 02:30
Digsby Yola Geldi

Ücretsiz bir yazılım olduğu için, kazancını, kurulum dosyasına eklediği reklamlarla sağlayan Digsby, geçtiğimiz yılın sonlarında bu işi abartınca büyük tepki toplamıştı. Nihayet bu konuya eğilen geliştirme ekibi, yeni sürümle birlikte reklam yazılımlarını seçime bağlı hale getiriyor.

Kurulum sırasında aşağıda görebileceğiniz ekrandaki kutucukların önündeki işaretleri kaldırarak, Digsby’e özel Google araması, Amazon ve Ebay Search ya da boş işlemci gücünü grid computing‘e hibe etmek gibi reklam kokan hareketlerden sıyrılabilirsiniz.

Yeni Digsby’de ayrıca Facebook’taki yorum, beğenme ve fotoğraf özellikleriyle MySpace IM desteği mevcut olduğunu belirtmekte fayda var.

:: Digsby’i ücretsiz indirin.

:: Digsby kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Digsby
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Digsby Yola Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Digsby Yola Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Digsby Yola Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "