Okunma

Diji Hukuk – Bölüm 16


14 Aralık 2012 Cuma 06:15
Diji Hukuk – Bölüm 16

Geçtiğimiz hafta 15. bölümünü yayımladığımız ve oldukça ilgi gören Diji Hukuk adlı programımızın 16. bölümüyle karşınızdayız.

Diji Hukuk‘un bu bölümünde sizlerle ağırlıklı olarak dünyadan Bilişim Hukuku haberlerini paylaşacağız ve bu haberleri Türk hukuku açısından değerlendireceğiz.

16. Bölüm İçeriği:

  • Anonymous Uluslararası Telekominikasyon Birliği’nin sitesini hackledi.              
  • Apple Harita uygulamasındaki hatalar sebebiyle Avustralya Polisi vatandaşları uyardı.
  • İran kendi Youtube’unu hayata geçirdi.
  • İngiltere’de online aktivitelerin izlenmesine ilişkin yasa tasarısı.

Biz Kimiz?:

İrem Laçin: Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun, fakülte yıllarında Bilişim Hukuku ile tanışıp kaynaşmış avukat, neşeli insan.

[email protected]
www.twitter.com/irotu

Şebnem Ahi: Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun, İstanbul Barosu üyesi Bilişim Avukatı. Kolaj ruhlu insan.

[email protected]
www.twitter.com/sebnemahi

:: 16. Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Diji Hukuk – Bölüm 16 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diji Hukuk – Bölüm 16 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diji Hukuk – Bölüm 16 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "