Okunma

Diji Hukuk – Bölüm 9


28 Eylül 2012 Cuma 06:38
Diji Hukuk – Bölüm 9

Geçtiğimiz hafta sekizinci bölümünü yayımladığımız ve oldukça ilgi gören Diji Hukuk adlı programımızın dokuzuncu bölümüyle karşınızdayız.

Diji Hukuk’un bu bölümünde sizlerle ağırlıklı olarak dünyadan Bilişim Hukuku haberlerini paylaşacağız ve bu haberleri Türk hukuku açısından değerlendireceğiz.

9. Bölüm içeriği

  • İran’dan Google servislerine filtre ve bu durumun hukuki açıdan değerlendirmesi.
  • Facebook tarafından sahte profillerin tespiti için getirilen test uygulama: Arkadaşın gerçek ismini mi kullanıyor? 

Biz Kimiz?:

İrem Laçin: Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun, fakülte yıllarında Bilişim Hukuku ile tanışıp kaynaşmış stajyer avukat, neşeli insan.

[email protected], www.twitter.com/irotu

Şebnem Ahi: Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun, İstanbul Barosu üyesi Bilişim Avukatı. Kolaj ruhlu insan.

[email protected], www.twitter.com/sebnemahi

Programımızın bir önceki bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

:: Dokuzuncu bölümümüzü nasıl buldunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Diji Hukuk – Bölüm 9 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diji Hukuk – Bölüm 9 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diji Hukuk – Bölüm 9 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "