Dijital Age Summit 2017 başlıyor


27 Nisan 2017 Perşembe 08:13
Dijital Age Summit 2017 başlıyor

Digital Age dergisinin bu yıl 11’inci kez düzenleyeceği Digital Age Summit, yine Türkiye ve dünyadan dijital dünyaya yön veren konuşmacıları konuk edecek. İ-nsansılaşan ve İ-nsanileşen teknolojilere odaklanan zirvede, “Digital Humanization” temasıyla teknoloji ile insan hayatının birbirini nasıl etkilediğine ışık tutulacak.

3-4 Mayıs tarihlerinde Four Seasons Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek etkinliğin konuşmacıları arasında Prof. Dr. Marcus du Sautoy, Mark Mullen, Prof. Dr Metin Sitti ve Dr. Tolga Kurtoğlu gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor.

Jasmin Karataş’ta DAS 2017’de

İşte Digital Age Summit 2017’nin ses getirecek konuşmacıları:

 Prof. Dr. Marcus du Sautoy

Oxford Üniversitesi Matematik Profesörü Marcus du Sautoy, algoritmaların bugünün teknolojisinde yapay zekâ ve otomasyon sistemlerinde nasıl evrildiğini ve daha modern bir yaşam için insanileştiğini çarpıcı ve ilginç bağlamlarda açıklayacak.

17-04/27/basliksiz-2jpg.jpeg

Mark Mullen

Geçmişteki örneklerinden çok daha farklı uygulama ve ürünlere sahip, dijital bankacılığın ilklerinden olan Atom Bank’ın kurucu ortağı ve CEO’su Mark Mullen da Digital Age Summit konuşmacıları arasında. 

Prof. Dr. Metin Sitti

Max-Planck Institute Direktörü, Carnegie Mellon Üniversitesi Öğretim Üyesi; nanoGriptech Kurucusu Prof. Dr. Metin Sitti, robotlar, nano-teknoloji, mikro evrenler gibi teknolojilerin insan hayatıyla bu kadar iç içe geçmesinin gelecekte neleri, nasıl değiştireceğini anlatacak.

Dr. Tolga Kurtoğlu

Elektronik iş gereçlerinin dünyadaki en önemli oyuncularından Xerox’un yapay zekâyı araştıran PARC’ın en üst düzey yöneticisi Dr. Tolga Kurtoğlu da Digital Age Summit’te yerini alıyor. Pazara yenilikler sunma tutkusuyla çalışan Dr. Kurtoğlu, günlük hayatta karşılaşılan sorunlara bilim ve teknoloji yardımıyla yaratıcı çözümler bulmak için farklı fonksiyonlardan gelen ekiplere liderlik etme konusunda uzman bir isim.

Jasmin Karataş

Accenture Digital Interactive’de  Stratejik  Tasarım &  Oyunlaştırma Danışmanı Jasmin Karataş iş dünyasında ‘oyunun’ kuralları değişirken gelecekte karşımıza sıkça çıkacak ‘Oyunlaşma’ kavramını anlatacak.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Dijital Age Summit 2017 başlıyor”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Bence bu özelliklerde çok iyi bir televizyon. Bunu görebileceğimiz bir yer var mı? Lg den sonra ilk oledi grundig markası getirmiş tebrik etmek lazım .

" Dijital Age Summit 2017 başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dijital Age Summit 2017 başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dijital Age Summit 2017 başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
 2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
 3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
 4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
 5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
 6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
 7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
 8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!