Okunma

Dizin Oluşturmadan Arayın


11 Mart 2009 Çarşamba 08:19
Dizin Oluşturmadan Arayın

Diğer arama programlarının aksine endeks oluşturmadan arama imkanı sunan Super Finder XT, buna rağmen yeterince hızlı sonuçlar sunmakta sıkıntı yaşamıyor.

Zaman aralığı, minimum ve maksimum dosya boyutu ve çeşitli dosya biçimleri arasında seçim de yapabildiğiniz program, ayrıca arama seçeneklerinizi kaydederek daha sonra kolayca erişmenizi sağlıyor.

Arama sonuçlarını panoya kopyalayıp, Excel, HTML ya da düz metin olarak çıkarabildiğiniz Super Finder XT, 32 bit ve 64 bit Windows’larda sorunsuz çalışıyor.

:: Super Finder XT yazılımını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Super Finder XT
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dizin Oluşturmadan Arayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dizin Oluşturmadan Arayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dizin Oluşturmadan Arayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "