Okunma

Doom 4’ü Kim Yazacak?


15 Ocak 2009 Perşembe 12:30
Doom 4’ü Kim Yazacak?

Doom 3‘ü bitirdiğinizde kaldığınız sonsuz uzay ve cehennem temasının, yeni oyunda nasıl devam edeceğini merak ediyor musunuz? Cevap için Graham Joyce ile irtibat kurmanız gerekiyor. Zira id Software‘in “Doom gibi oyun” tarzı sınıflandırmalara bile konu olan serisinde son tangoyu British Fantasy ödüllü yazar kaleme alacak.

Oyun stüdyosu tarafından, yeni oyunun hikaye ve kurgusuna yardımcı olmak üzere id Software ile anlaştığını açıklayan usta yazar, bugüne kadar 14 roman ve 26 kısa hikaye yazmış bulunuyor. Bakalım Graham Joyce, yeni Doom için nasıl fikirler ortaya çıkaracak.

:: Doom serisindeki oyunları oynadınız mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Doom 4’ü Kim Yazacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Doom 4’ü Kim Yazacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Doom 4’ü Kim Yazacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "