Okunma

3DS’in Gururu Zelda: Ocarina of Time


31 Temmuz 2011 Pazar 12:30
3DS’in Gururu Zelda: Ocarina of Time

 Son bir kaç gündür basında çıkan haberler, 3DS’in Nintendo açısından hiçte beklenildiği gibi gitmediğini gösteriyor. Bunun en büyük örneklerinden birisi de hiç kuşkusuz en çok satılan oyunlar listesi. Bu listeye Nintendo her zaman en az 3-4 oyun sokarken, bu sefer bir tek 3DS‘in Zelda: Ocarina of Time oyununun girebildiği görülüyor.

 

Dün yapılan bir açıklamada, şu ana kadar toplam satılan 3DS sayısının 4,32 milyon adet olduğu, Zelda: Ocarina of Time oyununun ise 1.08 milyon adet satıldığı belirtildi. İşte bu verilere bakarak, her dört 3DS kullanıcısından birinin bu oyunu oynadığını söyleyebiliriz.

:: Zelda’yı Oynadınız mı?
yazarUğur Tufan

Oyun ve teknoloji dünyasını yakından takip eden Uğur, yakaladığı haberleri SDN okuyucularıyla paylaşmaktan keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 3DS’in Gururu Zelda: Ocarina of Time konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 3DS’in Gururu Zelda: Ocarina of Time ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 3DS’in Gururu Zelda: Ocarina of Time ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "